Jeta Osh Qef
Home

U nda nga Shpati dhe u fejua me sportistin e njohur, Afërdita e rrethuar nga luksi
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ata kanë qenë në  një lidhje të gjatë bashkë dhe thuajse të gjithë fansat e tyre besuan se dashuria e Afërdita Dreshajt dhe Shpat Kasapit do të finalizohej me një martesë.

Por nuk ndodhi kështu, pasi bukuroshja u nda nga këngëtari dhe më pasi u lidh me një sportist të njohur çek, ndërsa të dy tashmë jetojnë në Amerikë.

Vetëm pak javë më parë ai i bëri një propozim romantik për martesë, ndërsa modelja dhe këngëtarja shqiptare pranoi.

Duket se kjo zgjedhje e ka bërë shumë të lumtur, pasi nuk resht se postuari foto herë pas here në rrjetet sociale duke treguar sa shumë e do dhe sa mirë janë së bashku.

Ndërkohë nga ana tjetër ai gjithmonë e surprizon më dhurata të shtrenjta, të cilat ajo i poston në Instagram, siç ka bërë së fundmi.