Jeta Osh Qef
Home

Genta e Big Brotherit kapet “mat” me ish-futbollistin e Partizanit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E mbani mend Gentën? Vajzën simpatike nga nga Devolli që i la të gjithë pa fjalë me pjesëmarrjen e saj në Big Brother?

Së fundmi po aludohet se ajo ka nisur një lidhje dashurie me ish-futbolistin e njohur të Partizanit, Mustafa Agastra.

Një foto e publikuar nga ai në Instagram i zbulon të gjitha. Genta shihet në shoqërinë e tij dhe të dy janë me robdeshamper.

“Danish”, shkruan Agastra dhe e ka shoqëruar me emoji zemrash.

28 vjeçari ka luajtur edhe me disa ekipe të tjera në Shqipëri,  si Apolonia, Luftëtari e Tërbuni . Aktualisht ai luan në Suedi,