Jeta Osh Qef
Home

+18/ Momente të paharrueshme mes vajzave seksi, ky është vendi “i flaktë” në Tiranë që do “ndezë” Shën Valentinin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Akoma nuk e keni vendosur se ku do ta festoni ditën e të dashuruarve?

Maria Bonita Strip Club, i vetmi në Shqipëri ka menduar për ju.
Ju ftojmë në ambientin tonë luksoz, të kaloni një Shën Valentin të shfrenuar mes vajzave seksi.

Lëreni për një ditë ambientin e qetë e romantik dhe ejani dëfrehuni nën petalet “e nxehta” të trëndafilave tanë.

Balerinat më të mira në të gjithë Ballkanin do t’ju ofrojnë momente të paharrueshme.

Koktejle, topless show, prive e surpriza të tjera të pafundme!

Dy balerina ekstra do të vijnë ekskluzivisht vetëm për datën 14 shkurt.

Mos harroni që privatësia juaj është parimi ynë.
Maria Bonita Strip Club tek Bulevardi Zogu i Parë (ish-Treni), në Tiranë, ju garanton momente te paharrueshme.
Ju mirëpresim!