Jeta Osh Qef
Home

Fytyra me puçrra shumë larg realitetit, Alesia Bami nuk njihet në foton që po qarkullon në rrjet
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Alesia Bami është konsideruar si një nga femrat më provokuese të ekranit shqiptar.

Ajo gjithnjë ka rënë në sy për format e saj dhe foto e nxehta që poston në rrjetet sociale.

Modelja është vënë në qendër të vëmendjes nga faqet demaskuese të Instagramit si përdoruese “ e thekur” e fotoshopit.

Këtë radhë balerina ka dalë blof pasi një foto e saj është duke bërë xhiron e Instagramit.

Fytyra e saj nga ekrani duket shumë larg atyre që ajo poston në profilin e saj.