Jeta Osh Qef
Home

Këto janë shenjat e horoskopit që përjetojnë fantazi të tepruara seksuale
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
melita11 037

melita11 037

5 janë shenjat e horoskopit që nuk i zë gjumi natën pasi mendja e tyre është e mbushur me fantazi të tepruara seksuale.

Gjumi nuk është problem për këto shenja pasi lodhjen e ushqejnë me mendime të çastit dhe imagjinata të situatave epshore.

Nuk ka rëndësi nëse ditën tjetër do u duhet të zgjohen që herët për të shkuar në punë, ata janë të dobët përballë ndjesive të tyre.

Kjo përbën gjithnjë një problem të madh për këto shenja pasi bien pre lehtazi e mendjes së tyre.

  1. Binjakët
  2. Virgjëresha
  3. Gaforrja
  4. Demi
  5. Ujori