Jeta Osh Qef
Home

“Më shiko në sy”/ Enca kopjon shoqen, nxjerr sheshit gjoksin por i ndodh e papritura
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: Tue Feb 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja Enca Haxhia duket se nuk ndalet kur vjen puna për të "ndezur" rrjetin edhe pse kjo i kushton të ekspozohet më tepër seç duhet.

Mesa duket Enca nxjerr çdo armë të sajën. E duhet thënë që këngët dhe zëri i saj nuk janë të mjaftueshme për të qenë në qendër të vëmendjes në një kohë kur konkurrenca është e madhe.

Për këtë të fundit, këngëtarja shpesh del para fansave të saj duke i provokuar me ekpozimin e gjoksit.

Edhe në videon e fundit live në Instagram, Enca ka tërhequr vëmendjen duke nxjerr sheshit gjoksin. Edhe pse tenton që të tregojë se si i kishte lyer sytë, asnjë prej fansave nuk ka mundur ta shohë në sy këngëtaren.

Disa ditë më parë edhe një prej mikeshave të saj, Françeska, tregoi dekoltenë e saj të zbuluar për të tunduar fansat. Le të shpresojmë që vajzat të kenë sukses në këtë mënyrë por urojmë ta ndërthurrin atë me talentet e tyre.