Jeta Osh Qef
Home

Ilir Vrenozi zhgënjehet nga Grida Duma: Zjarrin i vije pjeshkës dhe atij mos ia jepje
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Tue Feb 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video me mesazhe të forta erotike është publikuar pasditen e djeshme në mediat online, ku tregohen mesazhe të deputetit Ervin Salianji.

Në telefonin e regjistruar nga kamera pas tij deputeti shihet teksa po komunikon me një person të cilin e ka shënuar "GD".

Ky komunikim është konsideruar si një skandal nga shumë persona, ndërsa reagimet kanë qenë të shumta.

GD është interpretuar si shkurtim i emrit të deputetes Grida Duma, ndërsa të dy njihen si miq të mirë dhe deputetë të së njëjtës parti.

Një ndër reagimet ka qenë edhe ai i militantit të PD në Korçë Ilir Vrenozi.

Ai ka publikuar një foto me Grida Dumën në profilin e tij në Facebook, ndërsa thekson se deputetja e ka zhgënjyer dhe duhet të reagojë.

Mesazhi i tij:

ME ZHGENJEVE ! Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj ! Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve.”

Korçari Ilir Vrenozi njihet për videot e tij ironike dhe tallëse ndaj dukurive negative të qeverisjes aktuale.

yhkuty