Jeta Osh Qef
Home

Vajza nxjerr blof djalin, nuk kishte menduar “detajin e rëndësishëm” për Shën Valentin
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Tue Feb 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nesër është dita e Shën Valentinit dhe duket se kanë filluar përgatitjet mes të dashuruarve.

Mirëpo, për djemtë duket të jetë pak më e vështirë sepse duhet të mendojnë në detaje gjithçka, sepse nëse nuk e bëjnë, mund të dalin blof.

Pikërisht si ky djalë, i cili ka marrë një mesazh nga e dashura për nesër.

Kjo e fundit e pyet nëse ka gjetur hotelin, por…djali nuk është treguar aq “i kujdesshëm”.

Ndoshta, është vërtetë ashtu siç ia ka kthyer. Nuk ka pritur se diçka mund të ndodhte.

Biseda më poshtë: