Jeta Osh Qef
Home

Getoari “fut në sherr” motrat Vjollca, Luana – Marinës: Kush është bisha, unë apo ai?
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Luana duket se po shijon pushimet fantastike me të motrën dhe kunatin e saj, por një foto e Marinës dhe Getoarit duke se ka bërë xheloze.

Teksa ndodhen me pushime në St. Moretz, Luanës duket se i ka mbetur hatri me saj. Marinën, duke i thënë të zgjedhë mes asaj dhe bashkëshortit.

"Bisha ime” e ka quajtur Marina Getin, i cili shfaqet me gojën e hapur pas bukuroshes.

Por me sa duket, Marina quan gjithmonë kështu Luanën, e cila nuk ka përtuar për t’ia vënë në dukje.

Ajo ka reaguar duke shkruar se:

Tani zgjidh kush e ka emrin bisha, unë apo Geti".

Por  Marina për ta qetësuar ka pohuar se ajo është bisha femër.