Jeta Osh Qef
Home

Ndeshja e Championsit që sfidon edhe Shën Valentinin, ja si luajnë sot Real-PSG
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 14.02.2018, 11:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
UntitledShën Valentinin apo Real Madrid-PSG? Kjo ka qenë dilema e madhe e shumë të rinjve sot në gjithë botën.

Ndeshja e sotme e Champions League ka bërë që të zbehet ndjeshëm festa e të dashururve.

Dy klubet gjigante ndeshen sonte në orën 20:45 në Ligën e Kampionëve dhe vëmendja pritet të jetë e jashtëzakonshme, madje duke lënë pas edhe festën.

Mediat spanjolle kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

REAL MADRID (4-3-1-2): Keylor Navas; Nacho, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale.

PSG (4-3-3): Areola; Dani Alves, Thiago Silva, Marquinhos, Kurzawa; Verratti, Rabiot, Draxler; Neymar, Cavani, Mbappè.