Jeta Osh Qef
Home

A presin Xhensila dhe Besi një fëmijë? Këngëtarja i jep përgjigje gjithçkaje
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Thashethemet Xhensila Myrtezaj ishte në muajin e katërt të shtatzënisë, pushtuan rrjetet sociale javën e kaluar, edhe pse bukuroshja nuk pranoi të komentonte.

Por disa ditë pas aludimeve këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku ishin në pritje të fëmijës së saj të parë, Xhensila duket se u ka dhënë të gjithëve një "mesazh" të papritur.

Ndërkohë që po shijojnë pushimet fantastike në Greqi, Xhensila ka publikuar disa foto duke na lënë të kuptojmë se, ajo nuk është shtatzënë.

Fustani rozë me pika dhe detajin e rripit në mes, tregon linjat e këngëtares dhe barkun e sheshtë, duke hedhur poshtë dyshimet e shtatzënisë.

Theksojmë se edhe Ana, motra e Besit, përgënjeshtroi mediat për një shtatzëni të mundshme, ndërsa tha se çifti e mirëpret një fëmijë kurdo që të vijë.