Jeta Osh Qef
Home

E dashura e yllit të Manchester United po “tërbon” rrjetet sociale
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mesfushori anglez,  Jesse Lingard po kalon një formë të shkëlqyer te Manchester United këtë sezon.

Si duket, sekreti i rendimentit të shkëlqyer që ai po jep në fushën e lojës, është Jena Frumes, e dashura e tij.

Ajo është një vajzë që natyra i ka falur gjithçka. Bukuroshja vazhdon të tërheqë vëmendjen e medias me postimet që bën në profilin e saj në "Instagram".

Format e saj fizike janë të admirueshme dhe për këtë ajo ka fituar edhe punë si modele.

Së fundmi ajo ka postuar një foto tepër seksi, e ulur në një fushë futbolli ndërsa ka veshur, taka, geta futbolli, mbathje të zeza dhe fanellën e të dashurit të saj, Lingard.