Jeta Osh Qef
Home

“Kokë e këmbë” i dashuruar/ Kryeministri Haradinaj surprizon ëmbël bashkëshorten
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lule, karamele, çokollata e shumë dhurata të tjera. Shën Valentinini duket se është bërë tashmë një festë "zyrtare" për gjithë të dashuruarit.

Dhe sigurisht, ditës së dashurisë nuk kishte si t’i shpëtonte as lideri më i dashuruar në rajon, kryeministri Ramush Haradinaj.

Ai ka surprizur bashkëshorten e tij Anitën, me një buqetë me trëndafila të kuq

Anita nga ana tjetër e ka publikuar dhuratën e saj në InstagramStory, duke e shoqëruar me tre zemra.

Ndërkohë ende nuk kemi parë asnjë dhuratë nga ana e Kryeministrit Edi Rama, për bashkëshorten e tij, Lindën.