Jeta Osh Qef
Home

Aktori i përvishet Ema Andreas: Ish-kurva e Edi Ramës, i lëpinit t*pet ministrit
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktori Genti Kame, i biri i regjisorit Gëzim Kame i është përveshur aktores Ema Andrea, duke e quajtur atë "kurva e Edi Ramës", teksa kujton kohën kur babai i tij iu kundërvu ministrit dhe askush nuk e mbështeti.

Ka qenë pikërisht debati për teatrin dhe reagimet e Ema Andreas ato që kanë nxitur dhe kanë bërë që Genti të shpërthejë ndaj saj.

genti

Ai shkruan:

Ku ishe ti Ema Andrea ish kurva e Edi Ramës bashkë me topalëpirësit e tjerë kur Gëzim Kame mbronte Teatrin nga shembja? I lëpinit topet ministrit të kulturës. Kur ai mbeti pa punë për këtë shkak vazhduat të merrnit rrogat falë tij. Kur ai ngre teatrin e tij privat, ju vazhdoni lëpirjet për një rrogë tek dera e teatrit.
Sot me statuse Facebooku doni të bëheni drejtor teatri sa për atë rrogë. Dështakë dhe të paaftë, qoftë edhe si lëpirës, ti gjynofqare bashkë me ca derdimenë të tjerë këtu.

Megjithatë, i menëhershëm ka qenë edhe reagimi i aktores, e cila e këshillon të ketë kujdes me ironinë.

ema1

Ema shkruan:

Statuset e mia jane me te fuqishme se karrikja jote qe e mbron duke dale kunder idealit! Statuset e kryeministrit bejne tituj portalesh, vetem kaq! Statuset e artisteve ne cfaredo media bejne histori! Kujdes me ironine drejtor arti politik! Sbej Ave askukjt! Shume djerse per pozicionin Ave qe gezojne disa perfitues qe tregojne barcaleta per titullaret aristiko politike! Me ca corape neper kembe(dmth spiune kafenesh) me qe skam mjetet delirante te pushtetit drama queen!

ema2