Jeta Osh Qef
Home

Berisha një romantik i pashoq: Gëzuar ditën që të lë pa fjalë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është ndoshta dita kur mund të festojnë të gjithë, të mëdhenj e të vegjël që e ndiejnë veten të dashuruar dhe pavarësisht problemeve që mund të keni apo intensitetit të punëve në jetën tuaj, këtë ditë të gjithë mund të gjeni pak kohë për të festuar.

Kështu, edhe ish-kryeministri Sali Berisha është treguar romantik me partneren e tij të jetës prej vitesh, Liri Berishën.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet pranë Lilit, të dy të ulur në kolltukë, duke biseduar të lumtur.

Berisha uron:

Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë!

saliu