Jeta Osh Qef
Home

Vend i pazakontë, Sara Kapo tregon ku ka bërë seksin më të çmendur
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sara Kapo tashmë njihet si një ndër personazhet pa komplekse dhe shumë ekstravagante, ndërsa deklaratat e saj kryesisht rreth seksit tërheqin gjithmonë vëmendje.

Së fundmi, në një intervistë për “Bordo”, e pyetur se cili ka qenë vendi më i çmendur që ka bërë seks, ajo është shprehur:

Në të kaluarën time”.

Ndërkohë, sa e çmendur është Sara në një lidhje, ajo shprehet:

Më pëlqen të bëj gjëra të çmendura me partnerin , më pëlqen adrenalina, por e çmenduar në lidhje me partnerin jo, sepse nuk mendoj se duhet t’i bësh tjetrit atë që nuk duan të bëjnë me ty”.