Jeta Osh Qef
Home

Ermal Mamaqi poston videon e pendesës për ish-të dashurit, Klaudia “del zbuluar” me komentin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndarja e një prej çifteve më të përfolur të showbizit shqiptar, Klaudia Pepa dhe Albi Nako bëri xhiron e mediave rozë për disa kohë.

Në ditën e të dashuruarve kjo histori e tyre është rikthyer sërish në vëmendje për shkak të një gjesti të balerinës së famshme.

Ajo ka komentuar në një video të moderatorit Ermal Mamaqi dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Mamaqi ka postuar në profilin e tij në Instagram këngën e Elvana Gjatës  “Më fal” me përshkrimin që komentuesit të shkruanin emrin e ish-të dashurit pasi do t’i bëhej qejfi.

Nën video ka spikatur komenti i Klaudias:

 Hah!”.

Të jetë kjo një shenjë për ishin e saj Albi Nakon, të cilit nuk do t’i kërkonte të ktheheshin, apo thjesht nënqeshje me postimin e Ermalit?