Jeta Osh Qef
Home

Shën Valentini i “zjarrtë” i këngëtares shqiptare, burri “e gjen” lakuriq në shtëpi
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura në vend, ndërsa shumë vëmendje ka tërhequr edhe pas lidhjes së befasishme me vëllain e këngëtarit, Robert Berisha.

Tuna, e cila për shumë vite ishte në një lidhje publike me Cozman, shumë pak pas ndarjes prej tij, u lidh me Patris Berishën e po aq shpejt u bënë prindër të një vogëlushi.

Edhe pse ajo ka zgjedhur që të mos flasë shumë për lidhjen me Patrisin, sot u tregoi të gjithëve se “flaka e dashurisë dhe pasionit” nuk u është shuar.

Këtë e ka dëshmuar përmes një fotoje në të cilën shkruhet:

Të jesh zhveshur kur të vij në shtëpi”, ndërsa këngëtarja ka shtuar sipër fotos se “ai i tha” kështu.