Jeta Osh Qef
Home

Shën Valentini kaq e pati, tani është momenti i Real-PSG, ja formacionet zyrtare
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Real-Madrid-VS-PSGShën Valentini mund të quhet zyrtarisht i mbyllur. Tashmë ka ardhur momenti për super ndeshjen e sotme të Champions League, Real Madrid-PSG.

Të dyja ekipet janë gati dhe atmosfera në Madrid është ndezur flakë.

Sfida do të startojë në orën 20:45, ndërsa në faqen zyrtare të UEFA-s janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Formacionet zyrtare: 

Real Madrid: Keylor Navas; Nacho, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco; Cristiano Ronaldo, Benzema.

PSG: Areola; Dani Alves, Marquinhos, Kimpembe, Yuri Berchiche; Lo Celso, Verratti, Rabiot; Mbappé, Neymar, Cavani.