Jeta Osh Qef
Home

Më e lumtur se kurrë/ Kejvina “thyen zemrat” e meshkujve, publikon foton romantike
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Wed Feb 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kejvina Kthella “ua mori mendjen” djemve që pas daljes për herë të parë në “Xing”, pasi tregoi më shumë seç duhej nga pjesët e saj intime.

Por edhe pse ajo ka thënë që nuk është në një lidhje, duket se sot ka marrë një dhuratë shumë romantike. Në Instastory ajo ka postuar një foto teksa shihet se dikush i ka dërguar një buqetë të madhe ne formë zemre të mbushur me trëndafila të kuq.

Ndoshta është një fans i saj… ose ndoshta Kejvina është e dashuruar dhe e lidhur.