Jeta Osh Qef
Home

Akuzat e Berishës për atësinë e djalit, Rama i përlotur: E gjeta Gregun poshtë krevatit
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Mon Mar 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryeministri Edi Rama është rrëfyer mbrëmjen e sotme në emisionin "Studio e Hapur" të gazetares Eni Vasili.

Ai ka folur për çështjet më të diskutuara në media ditën e fundit, si lobimi i Partisë Demokratike, vizita e tij në një spital privat dhe ndër të tjera, ka folur dhe për të shkuarën.

Rama ka kujtoi akuzat e Berishës mbi atësinë e djalit të tij të madh Gregut dhe tha se e kishte gjetur poshtë krevatit të tmerruar e nuk pranonte të dilte që atje.

Ai u shpreh:

Kam parasysh djalin tim, që ishte fëmijë kur dola në fushatë elektorale dhe tha ky (Berisha në ekran) që ka akuzuar babain e vet për atësinë e të birit. Kam parë djalin tim të tmerruar, që nuk dilte nga poshtë krevatit. Akuzat…overdozë, overdozë”

5 (7)