Jeta Osh Qef
Home

Këngëtarja shqiptare: E dua të dashurin biseksual
Shkruar nga: A.Shehaj | Publikuar më: 13.03.2018, 10:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Koncepti i dashurisë ndaj partnerit/es ka ndryshuar shumë kohët e fundit dhe sikurse ka evoluuar gjithçka, edhe çështja e martesës është kthyer në një temë më vete.

Këtë herë ka qenë Rovena Stefa ajo që ka habitur me idenë e saj mbi bashkëshortin. Ajo ka deklaruar se dëshiron që i dashuri i saj të jetë biseksual.

Një dëshirë aspak e zakontë kjo, ka shkaktuar çudi tek fansat e saj.

E ftuar në emisionit "Thumb", këngëtarja justifikohet duke thënë se dashuria për të do të jetë aq e madhe sa ai (biseksual) të harrojë gjininë tjetër.

Vajza u shpreh:

Po! Shiko, do të më donte aq shumë mua sa do t’i harronte ata të gjinisë tjetër".
Share