Jeta Osh Qef
Home

“Të shkoj pak në banjo”, publikohet video që Ramos nuk do donte ta shihte kurrë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Tue Mar 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në ndeshjen e fundjavës kundër Eibarit, veprimi i Sergio Ramos bëri xhiron e internetit pasi i mori lejë arbitrit për të shkruar në banjo.

Programi spanjoll “El Dia Despues” publikon videon qesharake ku shihet e gjithë procedura e mbrojtësit.

Ramos i afrohet arbitrit dhe i merr leje për të shkuar në banjë. Shokëve u premton që do të kthehet shpejt.

Shokët e tij që ishin në stol, pasi e kuptuan çfarë po ndodhte, nisën të bënin shaka me veprimin e kapitenit të tyre. Pamjet janë vërtet qesharake.