Jeta Osh Qef
Home

Bolt krah trafikantes seksi
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Sun Apr 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rekordmeni i atletikës vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes pavarësisht që tentativa e tij për t’u bërë futbollist nuk po i ecën ashtu siç pritej.

Usain Bolt ka pozuar krah modeles australiane, e cila për më tepër akuzohet për trafik droge.

24-vjeçarja Raquel Petit ka një linjë të brendshmesh në Australi dhe “goditja” e saj e radhës ishte krah kampionit olimpik.

Bukuroshja Raquel akuzohet se ka trafikuar drogë në Victoria gjatë 2015-ës, por kjo nuk e ka penguar aspak të jetë krah xhamajkanit Bolt.