Jeta Osh Qef
Home

Etrit Berisha nis të flasë italisht, Lorik Cana meket së qeshuri
Shkruar nga: K.Demiraj | Publikuar më: 15.04.2018, 11:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Lorik Cana dhe Etrit Berisha janë dy miq të ngushtë njëri me tjetrin.

Loriku e mbylli me futbollin e luajtur, ndërsa Etriti vazhdon të jetë pjesë e Atalantës.

Skuadra e tij barazoi mbrëmjen e djeshme me Interin, 0-0 dhe pas ndeshjes, “gardiani” kuqezi dha prononcim për mediat italiane.

Me këtë fakt është “tallur” Lorik Cana, i cili ka postuar videon e Berishës duke folur italisht dhe e ka shoqëruar me shkrimin:

Kuku kush po mfol italisht”.

Madje ai e ka shoqëruar me një emoji tallës dhe me një zemër.

Cana jeton aktualisht në Itali, madje ai shpesh ka vizituar dhe ambientet e klubit të Lacios.