Jeta Osh Qef
Home

As silikon, as lakuriqësi/ Njihuni me femrat më të bukura shqiptare
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: Sun Apr 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Studimet e fundit tregojnë se ka gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, bëjnë karrierë, dhe po ashtu fitojnë famë në një kohë shumë të shkurtër. E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Shqipëri. V

ajza të reja, shumë të bukura kanë arritur të bëhen shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikin në një kohë rekord. E kjo sigurisht falë bukurisë, hireve të tyre.

Besoj se jemi të gjithë dakord që gjatë kohët e fundit ekranet shqiptare dhe po ashtu rrjetet sociale kanë qenë të mbushura plot me vajza të bukura, aq sa është e vështirë t’i listosh të gjitha.

Vajza të reja, shumë të bukura , me operacione apo pa, kanë arritur të bëhen shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikun në një kohë rekord.

Pavarësisht se koncepti i bukurisë sot ‘selikonizuar’ ende ka femra të cilat janë të bukura se të tilla kanë lindur.