Jeta Osh Qef
Home

I riu nga Elbasani nuk kontrollon veten, shkelma e grushta pareshtur burrit që e kap nga mënga
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Sun Apr 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Përplasja fizike është mënyra më e keqe e mundshme për të zgjidhur një konflikt.

Shpeshherë debate agravon aq shumë sa edhe vetë personi që është i përfshirë nuk mund ta durojë padrejtësinë që po i bëhet duke kaluar në dhunë fizike.

Padyshim videoja që do të shohim më poshtë mund të ketë ardhur edhe për motive të tjera si për shembull, gjaknxehtësia që karakterizon secilin prej protagonistëve.

Sherri midis një djali të ri dhe një burri në moshë të mesme përshkallëzon shpejt kur i riu nis e grushton dhe shkelmon atë që mund ët ishte i ati.

Burri duket se e ka kapur të riun prej krahu dhe ai nuk ka duruar duke shpërthyer në dhunë fizike.

E veçanta e videos së filmuar në qytetin e Elbasanit është se megjithëse djali e shkelmon burrin , ai vazhdon ta shoqërojë, ndërkohë që motivet që kanë çuar në nisjen e sherrit nuk dihen.