Jeta Osh Qef
Home

U përplas nga makina, vdes në vend burri në Kamëz
Shkruar nga: D.Cani | Publikuar më: 15.04.2018, 23:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz.

Aksidenti është shënuar rreth orës 22:45 në hyrje të Kamzës, ku ka mbetur i vdekur në vend një i moshuar.

Raportuesit bëjnë me dije për JOQ.al se i moshuari është përplasur nga një mjet.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilën ka ndodhur ngjarja dhe identiteti i të moshuarit, por pritet zbardhja e saj nga ana e policisë.

 29027383_1591741907527663_8 (1)