Jeta Osh Qef
Home

Tifozja seksi që çmendet pas Barçës dhe Messit
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Mon Apr 16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Top-modelja Judit Benaviente është një ndër tifozet më të zjarrta të Barcelonës. Edhe pse ekipi katalanas pësoi një disfatë të madhe në Champions League duke u eleminuar nga Roma, lepurushja e "Playboy" vazhdon të ruajë të njëjtën dashuri për blaugranat.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë pozat me simbolet e Barcelonës. Futbollisti i saj i preferuar është Lionel Messi, me fanellën e të cilit nuk kanë munguar fotot seksi dhe provokuese.

Në vitin 2013 bukuroshja katalanase Judit është shpallur "Miss Facebook", ndërsa dashuria e saj për Barçën vetëm se i shton tifozët për ekipin blaugrana.

Shijoni galerinë e mëposhtme: