Jeta Osh Qef
Home

Pique veprim prej kampioni, klas me topin në stërvitje
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Mon Apr 16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gerard Pique duket se ka mësuar shumë nga yjet me të cilët ka luajtur ndër vite te Barcelona. Edhe pse mbrojtës, edhe shtatlartë, katalanasi di se si të trajtojë topin. Këtë e tregon edhe videoja që po bën xhiron e botës në internet.

Katalanasi, që ka fituar gjithçka në karrierën e tij, ka dhuruar spektakël në një prej seancave stërvitore të fundit të ekipit blaugrana.

Pique ka bërë një veprim të atillë që herë të jep përshtypjen se je në futboll dhe herë sikur je në filmat me kartonë.

Shijojeni: