Jeta Osh Qef
Home

“Pa reçipeta e me tufa eurosh”, Trejsi Sejdini tërbon me videon e publikuar
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Wed Apr 18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është bërë tashmë një personazh i njohur në botën e show bizit shqiptar.

Njihet për forcën dhe dhunën që ushtron ndaj djemve si dhe për jetën luksoze që bën.

Bëhet fjalë për bukuroshen 18-vjeçare Trejsi Sejdini, e njohur dhe si  “gangsterja e Elbasanit” që u përfshi në një sherr në club-et e kryeqytetin ku gjuajti edhe një person me shishe pak ditë më parë.

Së fundmi Trejsi ka “çmendur” rrjetin me videon e postuar ne Insta Story ku shihet ne Milano.

E veshur sportive dhe pa reçipeta ku shihen edhe thithkat dashur pa dashur, madje edhe me tufa eurosh.

Video e postuar nga intv: