Jeta Osh Qef
Home

Pret organet gjenitale me thikë, shfajësimi i pazakontë i 30-vjeçarit: Po shikoja…
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Tue May 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një histori e padëgjuar, por një burrë ka prerë me thikë organet e tij gjenitale teksa ka qenë duke shikuar filma me pullë të kuqe.

Tajlandezi Whisanu Srisanao, 30 vjeç, po shikonte pornografinë “hardcore” nëpërmjet celularit të tij në apartamentin ku jeton, ku ka ndërmarrë aktin sadomazokist.

Në eksitim e sipër ai filloi të heqë lëkurën nga organi i tij, të gërvishtej në gjithë trupin deri sa i ka prerë me thikë.

30-vjeçari është përpjekur të ndalojë gjakderdhjen para se të thërriste urgjencën por ishte e kotë.

Mjekët arritën pas pak minutash dhe e gjetën të mbuluar me gjak në apartamentin e tij në Bankok.

Mjekët thanë se ai nuk ishte në gjendje ta shpjegonte shumë mirë, por fajësonte videot e filmave erotikë për eksitimin deri në sadizëm dhe vetëm përsëriste: pashë pornografi, pashë pornografi.