Jeta Osh Qef
Home

Këngëtarja biseksuale shqiptare është shtatzënë?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Tue May 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kohët e fundit shumë femra të njohura janë duke ngelur shtatzënë e duke sjellë në jetë fëmijët e tyre.

Duket se është periudha më e përshtatshme e vitit për të ngjizur fëmijë, e ndaj edhe VIP-at tanë apo ata me famë botërore, nuk e kursejnë veten.

Por këtë herë dyshohet për një këngëtare të re, e cila sapo është fejuar. E kemi fjalën për Gugun.

Ajo ka pranuar se është biseksuale dhe prej pak kohësh është fejuar me një djalë, identitetin e të cilit nuk e ka bërë me dije.

Disa orë më parë, Gugu ka provokuar me një foto në Instagram, ndërsa ka hedhur dyshime të forta mbi shtatzëninë. Thjesht shaka, apo…??