Jeta Osh Qef
Home

Kush është vajza e pasur shqiptare që u takua dje me Ronaldon?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Tue May 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me siguri të gjithë e njihni futbollistin brazilian Ronaldo. Tashmë ka dalë në "pension", por fama e tij vijon të tërheqë mjaft persona, të njohur e të panjohur.

Këtë herë, fatin për ta takuar e ka pasur një vajze e re shqiptare, e cila njihet si blogere dhe fatmirësisht, të ardhurat nga familja janë të kënaqshme, gjë që i lejon të resë të shijojë jetën siç dëshiron.

E kemi fjalën për Elona Varfin, një prej femrave të njohura të Tiranës.

Ajo është takuar me futbollistin legjendar dhe nuk ka nguruar të shkrepin të dy një foto.