Jeta Osh Qef
Home

Noizy acarohet me taksistin: Bërtit edhe pak dhe ta … mamin!
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Tue May 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Noizy ka udhëtuar ditën e sotme drejt Turqisë, por nuk e dinte “suprizën e pakëndshme” që e priste në Stamboll.

Nëpërmjet disa videove në Instastory, reperi ka bërë të ditur se për të udhëtuar në qytetin turk, ka marrë një taksi.

Por ky do të kthehej në një udhëtim të tmerrshëm për të, pasi me sa duket taksisti ka filluar të bërtasë pa pushim në telefon.

Ai ka publikuar disa video, ku taksisti shfaqet duke folur në celular me zë shumë të lartë duke acaruar reperin.

Në postimet e tij, Noizy shkruan se:

Bërtit edhe pak ta …mamin! Fuck Umiti”.

@zinizin zbor taksistit apo zbor ai ty?

A post shared by Zone e Lire (@zoneelire.al) on