Jeta Osh Qef
Home

Politikani shqiptar njeh deputetet vetëm nga format trupore
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Tue May 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një deputet i njohur në parlamentin e Kosovës ka lënë gojëhapur të gjithë opinionin publik, duke identifikuar të gjitha prezantueset dhe deputetet nga format trupore.

I ftuar në emisionin "5e5",  ish-prezantuesi i njohur Resul Sinani ka rrëfyer shumë nga karriera e tij televizive dhe braktisja e televizionit për politikën.

Mes të tjerash ai u bë pjesë e një loje ku duhet të njihte vetëm përmes formave trupore ish-koleget, prezantueset dhe koleget e tanishme në politikë.

Resuli ka befasuar në këtë lojë duke idenfitikuar shumë nga femrat pa i parë fytyrën.