Jeta Osh Qef
Home

“Kur e sheh Olsin në rrugë, a i flet?” Fjorentina e Big Brother befason me përgjigjen
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Wed May 16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbrëmjen e sotme, ish-konkurrentja më e diskutuar e “Big Brother 9” është rikthyer sërish në ekran.

3

Bëhet fjalë për Fjorentina Halilin, e cila ka qenë e ftuar në rubrikën “Koha për lojë” në InTv.

Fjorentina tregoi se vazhdon të jetë single dhe e pyetur nga gazetarja lidhur me raportin me Olsin, ish-partnerin e saj tha se nuk e di dhe nuk i intereson fare.

Madje, edhe nëse do ta shihte në rrugë, do vazhdonte pa i folur.

2

Ajo u shpreh:   

As nuk i flas, as nuk e di çfarë bën. Nuk më intereson”

4

Lidhur me pyetjen se me kë persona mban kontakt nga Big Brother, Fjorentina u përgjigj:

Janë shumë pak, Elsamedi, që unë atje brenda jam zënë me të. Donaldi dhe Dona. Me asnjë tjetër”

1