Jeta Osh Qef
Home

Ushtari mysliman bën edhe tatuazhin e fundit, ka zgjedhur një vend pikant
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Wed May 16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Yakiboy është një yll Instagrami, i cili ka mijëra ndjekës nga e gjithë bota dhe ka fituar famë pikërisht falë pamjes së tij.

Ai është një ish ushtar musliman, i cili jeton në Sidney dhe e ka gjithë trupin të mbuluar me tatuazhe. Sëfundmi ka shtuar edhe një tatuazh të ri në kokë.

Yakiboy e quan veten "‘ushtari mysliman i Shia". I riu ka mbushur trupin e tij muskloz me tatuazhe edhe pse feja nuk ia lejon.

Ai ka publikuar foto në rrjetet sociale foto nudo, ku mbulon pjesët intime me emoji pice, teksa duket shumë qartë se nuk ka mbetur asnjë vend më për tatuazh.