Jeta Osh Qef
Home

Messi i habit të gjithë, ofendon Real Madridin
Shkruar nga: K.Demiraj | Publikuar më: 16.05.2018, 10:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Nëse ka një ekip që Lionel Messi nuk do luante kurrë, ai është Real Madridi.

Ylli argjentinas e ka shprehur hapur antipatinë për madrilenët dhe nuk nguron ta përsërisë sa herë i jepet mundësia.

Së fundmi, ai ka bërë një koment lidhur me transferimin e mundshëm të Neymar te Real Madridi.

Messi nuk e ka pëlqyer aspak idenë e kalimit të brazilianit te rivali i madh nga "Santiago Bernabeu".

Do të ishte e tmerrshme ta shohim Neymarin te Real Madridi pas gjithë asaj që bëri te Barcelona. Do të ishte një godite e rëndë. Ai e di se çfarë mendoj unë, ia kam thënë”, deklaroi Messi.