Jeta Osh Qef
Home

Djali i VIP-ave të Bllokut: Ja sa ia shita Luanës faqen në Facebook
Shkruar nga: A.Shehaj | Publikuar më: 16.05.2018, 11:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Stiljano është i riu i cili ka në administrim faqen në Instagram me emrin "VIP-at e Bllokut", faqe e cila ka korrur sukses dhe është debatuar herë pas here në lidhje me publikimet e bëra në të.

Megjithatë, i ftuar në emisionin Adrenalinë në rubrikën “Koha për lojë”, Stiliano ka pranuar se i ka shitur pak kohë më parë një faqe në facebook Luanës.

Faqja kishte mbi 400 mijë ndjekës dhe vlera e saj ka qenë mbi 800 euro.

Kjo ka qenë edhe shuma e shitjes së faqes.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: