Jeta Osh Qef
Home

Berisha: Agron Xhafajn e nisën në Itali me avion sekret, ja kush e shkroi letrën
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Wed May 16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ish Kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me akuzat që janë bërë ndaj vëllait të Fatmir Xhafës, Agron Xhafës, si dhe për letrën e tij të hapur.

Ai ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili bën me dije se Agroni është dërguar në Itali me një operacion sekret, në mëngjes.

Berisha shkruan:

Breaking News! sb
“Miremengjes Dr! Agron Xhafen e nisen forcerisht ne Itali me nje operacion top sekret me avion sot heret ne mengjes! Letra eshte shkruajtur nga Fatziu! E gjitha per te shpetuar lekuren e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia!”

11-3