Jeta Osh Qef
Home

Duke u bërë gati për finalen e Championsit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Wed May 16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një nga personazhët kryesorë të Liverpoolit në këtë sezon fantastik ka qenë edhe sulmuesi brazilian, Roberto Firmino.

26-vjeçari së bashku me Sane dhe Salah në sulm kanë arritur të jenë të papërmbajtshëm këtë sezon.

Ata ndihmuar Liverpoolin të arrijë finalen e Champions League, ku do të ndeshet me Realin më 26 maj në Kiev.

Tashmë që Premier League ka përfunduar dhe duhen edhe 10 ditë nga finalja e madhe e Champions League, Firmino ka gjetur kohë për të pushuar me bashkëshorte e tij super seksi Larissa Pereira në një jaht në Ibiza.

Fotot e shkrepura nga paparacët po bëjnë xhiron e internetit.