Jeta Osh Qef
Home

Hipën në shtyllën e tensionit, 20-vjeçari bie në kontakt me rrymën dhe vdes
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Wed May 16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 20-vjeçar vdiq, teksa po përpiqej të zbriste nga një kullë e tensionit të lartë, që sapo ishte ngjitur më herët.

Ngjarjet u zhvilluan të dielën në qytetin e Barranquilla, në Kolumbinë veriore.

1

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, shohim se si një grup njerëzish u mblodhën rreth kullës, rreth 50 metra e lartë dhe përpiqen t’i kërkojnë atij të zbresë.

Kur më në fund vendos të zbresë, ai bie në kontakt me rrymën dhe kjo rezulton fatale për të.

Pamjet e mëposhtme janë të rënda: