Jeta Osh Qef
Home

Hiqet sikur po fle gjumë në urban dhe i fut duart, vajza i bën gjëmën burrit
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Thu May 17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka gjeneruar komente të shumta, pasi në të shihet "një maniak" që kryen veprime të turpshme ndaj një vajze.

Siç mund të shikohet në pamjet e publikuara në rrjetet sociale, burri hiqet sikur po fle gjumë dhe vendos dorën e tij në këmbën e vajzës.

Në këtë moment, ajo merr celularin për ta filmuar dhe për ta fiksuar fytyrën e tij.

Ngjarja nuk dihet se ku ka ndodhur, por ajo që vlen për t’u theksuar është se raste të tilla nuk janë të pakta as në vendin tonë.

Shumë persona përfitojnë nga "kaosi" që krijohet në linjat e transportit publik dhe kryejnë veprime të turpshme.

Video më poshtë: