Jeta Osh Qef
Home

“Harbohet” Neymar, skena intime me të dashurën
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Thu May 17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kur të gjithë janë në ankth për pjesëmarrjen e tij në Botëror, braziliani Neymar vendos t’ju heqë mendjen fansave të tij me disa foto të reja.

Ylli i PSG-së ka publikuar disa foto teksa shihet në skena intime duke u puthur e përqafuar me të dashurën.

Çifti është thuajse i zhveshur dhe është duke shijuar disa momente pasioni.

Futbollisti brazilia dhe modelja, Bruna Marquezine i janë rikthyer edhe njëherë dashurisë së tyre dhe duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.