Jeta Osh Qef
Home

Sapo u martua, por Mbretëresha e detyron Meghanin të mësohet me rregullat e familjes
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25/05/2018 8:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Martesa e Meghan Markle me Princin Harry ishte padyshim një ndër ngjarjet më të ndjekura nga të gjithë.

Meghan mori titullin "Dukesha e Sussex" dhe dukej shumë e lumtur që gjeti princin e ëndrrave të saj.

Mirëpo familja mbretërore ka rregulla dhe Meghan nuk vinte nga një familje fisnike, për këtë arsye ajo do të duhet t’i mësojë një nga një të gjithë këto rregulla.

Ka qenë mbretëresha Elisabeth ajo që ka paraqitur kërkesën për nusen e re të familjes.

Ajo i ka kërkuar Dukeshës të futet në një kurs për të mësuar sjelljet që duhet të ketë një pjesëtar i familjes mbretërore. Mbretëresha ja ka caktuar këtë punë ndihmëses së saj më besnike, Samantha Cohen, e cila do ti mësojë Meghanit për 6 muaj rresht rregullat mbretërore.

Epo Meganit do t’i duhet të mësojë se të martohesh me një princ ka dhe anët e veta jo të mira.