Jeta Osh Qef
Home

Pas Feros, Roza Lati shkëmben puthje të nxehta në lokal me…
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 25/05/2018 10:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Roza Lati njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe e dëshmoi fare mirë kur puthi në emisionin e saj reperin e ri, Fero, megjithëse ishte e gjitha për show.

Aludimet e fansave e “lidhën” Rozën me Feron, por moderatorja nuk ngurroi të deklaronte se kishte muaj që bënte dashuri me një tjetër djalë, të cilin nuk e ka bërë publik.

Por, si për të shuar zërat edhe më shumë, mbrëmë Roza ka postuar një video në Instastory ku shkëmben puthje në buzë me të dashurin e saj, megjithëse është kujdesur mirë që t’ia mbulojë fytyrën.

Krah videos ku puth të dashurin Roza Lati shkruan:

Fuck what they say/ Nuk më plas se çfarë thonë.”

Nuk duket si Fero ky apo jo…?!