Jeta Osh Qef
Home

Kush tha që Kim ka të pasmet më të mëdha? E motra ia merr në kthesë
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 12/06/2018 16:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nga palestra apo nga botoxi, motrat Kardashian janë të bekuara me format e tyre trupore.

Dy nga më të famshmet, Kylie dhe Kim janë fotografuar sëbashku në Cabasas dhe duket e pabesueshme por kanë forma identike.

Yjet e show-ut “KUWTK” ngjasonin si binjake teksa janë parë të shëtisnin me njëra-tjetrën në rrugën e Kalifornisë.

Me streçe, bluza të ngushta dhe syze njëlloj…ndryshon vetëm gjatësia.