Jeta Osh Qef
Home

Përgjaket rruga, makina luksoze përplas të riun në mes të Tiranës
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 12/06/2018 20:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur disa minuta më parë në zonën e “15-katëshit” në kryeqytet.

Një makinë tip Benz ngjyrë gri ka përplasur një djalë të ri rreth 25 vjeç.

Sipas informacioneve paraprake, makina ka kryer një parakalim ndaj një autobusi dhe nuk ka frenuar dot në momentin që djali ka kaluar rrugën.

Në fotot e siguruara nga JOQ, djali gjendet i fashosur dhe i gjakosur, i shtrirë në barrelë gati për t’u transportuar për në spital.

Dëshmitarë nga vendngjarja deklarojnë:

Pershendetje JOQ, ka shkelur makina nje qun te 15 katshi. Makina e ka tejkalu urbanin dhe ky i ka dal para. Ishte nrrezik po shyqyr shpëtoi, ishte rreth 25 vjeq.”/ JOQ