Jeta Osh Qef
Home

Nga 800 mijë euro në 180 milionë, futbollisti më i shtrenjtë për çdo ekip të Botërorit
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 12/06/2018 20:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ka filluar numërimi mbrapsht për startimin e Kupës së Botës në Rusi dhe gjithçka është gati.

Teknikët e skuadrave i kanë studiuar të gjitha taktikat që do vine në zbatim, por më kryesorja edhe kundërshtarët e tyre.

Ky Botëror ka shumë lojtarë të kushtueshëm dhe më poshtë do ju shpalosim galerinë me lojtarët me vlerën më të lartë të secilit ekipit përfaqësues në “Rusi 2018”.